Miasto

Fantastyczne sportowe wakacje

Półkolonie w Klubie Sporteum, to fascynujące, sportowe wakacje blisko domu. Bez kompromisów i pełną piersią. Z tenisem, basenami i przygodami. W rozsądnej cenie już od 750 zł za tydzień z dwoma posiłkami dziennie.

Klub Sporteum to miejsce znane wielu mieszańcom Warszawy. Może kojarzyć się głównie z tenisem ziemnym i nartami. I to nie dziwi, bowiem baza Sporteum wyposażona jest m.in. w sześć kortów tenisowych, a nasze zimowe rodzinne wyjazdy narciarskie cieszą się powodzeniem od 20 lat.
O tym, że Sporteum to nie tylko tenis, korty i narty, przekona się szybko każdy, kto spędzi tam choćby kilka minut. Sporteum to także doświadczony, sprawdzony organizator półkolonii w Warszawie.

Gdzie znajduje się Sporteum?
Dostatecznie blisko, by w kilkanaście minut dojechać tam praktycznie z każdego miejsca na Białołęce i tylko 25 minut z centrum Warszawy. Ale też wystarczająco daleko od codziennego zgiełku, by spędzić tu prawdziwe wakacje. Wszechobecna zieleń i spokój, bez hałasu, rutyny i pośpiechu sprawiają, że każdy bardzo szybko zmienia tryb z „warszawskiego pędu” na „relaksacyjną aktywność”. Panuje tu przyjacielska, rodzinna atmosfera, której na próżno szukać w centrach handlowych, ośrodkach sportu czy też klubach fitness, gdzie rządzi system rezerwacji, „hurtowa obsługa” gości i wieczny pośpiech.

Sporteum jest położone wśród szumiących drzew, na skraju lasu w urokliwej Choszczówce. Już sam wjazd przez murowaną białą bramę, jak w posiadłościach amerykańskich celebrytów, sugeruje, że dalej też będzie wyjątkowo. I to się sprawdza. Są tu dwa przestronne parkingi, a gości wita piękny, nowoczesny budynek klubowy. Idąc dalej, trafiamy do restauracji Cafe KLUB z tarasem i widokiem na podgrzewany basen oraz plac zabaw w stylu eco. Za halami tenisowymi rozciąga się zielona murawa boiska do piłki nożnej oraz minipark linowy z trampolinami i tyrolkami. Tuż obok jest piaszczyste boisko do siatkówki plażowej. Brzmi fantastycznie? A to piękne miejsce pozostaje kameralne i ukryte przed zgiełkiem miasta, choć bywa, że podczas wakacji tętni życiem i tupotem nóżek ponad tysiąca dzieci!

Półkolonie w Sporteum to:
– zróżnicowany program sportowy i 15 dyscyplin sportowych przez cały tydzień;
– wielki, ogrodzony teren o powierzchni 2,5 ha oraz 10 boisk do sportów drużynowych;
– troskliwa, wykwalifikowana kadra instruktorska oraz zaangażowani animatorzy;
– gwarancja programu sportowego, a do tego całodniowa wycieczka autokarowa;
– dla każdego dziecka koszulka oraz dyplom na zakończenie turnusu;
– dojazd autokarem z pięciu lokalizacji w Warszawie: z Okęcia, z Galerii Mokotów przez Metro Politechnika, Torwar oraz Plac Trzech Krzyży.

Jeśli chcesz już teraz dokonać bezpłatnej, niewiążącej rezerwacji miejsca – po prostu kliknij tutaj: https://sporteum.pl/rezerwacje_polkolonie/

Sporteum – radość aktywności, sportu i prawdziwych relacji
Półkolonie Klubu Sporteum zapewniają program zajęć codziennie od godz. 8 do 18 w czasie wakacji, od poniedziałku do piątku. Dzieci są szczęśliwe, aktywne i zaangażowane w przygody, a ich grupy zmieniają zajęcia co godzinę. Rodzice mają gwarancję, że pociechy są bezpieczne, czas spędzają na zdrowej aktywności i wspólnych zabawach z rówieśnikami.
Co ważne, w Sporteum liczy się współpraca, serdeczność i życzliwość zarówno pomiędzy dziećmi jak w relacjach z kadrą. Uczestnicy szybko nabierają do siebie zaufania i doskonale się tu odnajdują. Dla rodziców dużą niespodzianką może być, gdy pociecha nie chce wracać do domu po dniu pełnym wrażeń – dzieci często namawiają ich na przedłużenie dnia i wspólne lody w restauracji lub lemoniadę i zabawę w parku linowym.

Ruch dopasowany
Wszystkie dzieci kochają ruch, ale mają swoje indywidualne preferencje, dlatego w Klubie Sporteum podopieczni wybierają program indywidualnie. Szczególnie polecamy:

– Survival – tropienie, czytanie mapy, budowanie szałasów, podchody.

– Sport & Fun – zajęcia ogólnorozwojowe, śmiech, dobra zabawa, różnorodność dyscyplin i aktywności.

– Piłka nożna – treningi, sparingi i mecze przez cały dzień na zadbanej murawie.

– Tenisowa akademia – tenisowe treningi, sparingi i turnieje z profesjonalnymi trenerami.

– Wikingowie – żeglarstwo, windsurfing i zabawy wodne nad Zalewem Zegrzyńskim.

– Akrobatyka – treningi z trenerem lekkoatletyki, trampolinowe szaleństwo.

Polecamy wszystkim dzieciom, które
– lubią aktywność fizyczną,

– nie przepadają za aktywnością fizyczną: półkolonie w Sporteum to jedna z nielicznych okazji, by się do niej przekonać.

Nie polecamy
– zwolennikom spędzania wolnego czasu w domu, przed telewizorem, czy w fastfoodach!

Zdjęcia, filmy i szczegółowe opisy programów dostępnych na każdym turnusie można znaleźć tutaj: https://sporteum.pl/polkolonie/

Serdecznie zapraszamy – https://sporteum.pl/rezerwacje_polkolonie/!

Zespół Klubu Sporteum

Dodaj komentarz