Miasto

Smak zdrowie i wygoda w jednym?

Pyszny, zdrowy i dostarczony prosto do twojego domu – poznaj Tytka Fit catering dietetyczny z wyborem menu i pełną konfiguracją posiłków!

Wybierz zdrowie, smak i wygodę

– wybierz catering dietetyczny Tytka Fit i pokochaj dietę w wersji premium!

Wpisz kod rabatowy:

GLOSMORDORU

– odbierz 7 proc. rabatu na wszystkie diety i ciesz się trzema, czterema lub pięcioma posiłkami dziennie pod twoimi drzwiami!

Tytka Fit to catering dietetyczny premium, który realizuje dostawy na terenie niemal całej Polski. Kilkanaście diet oraz popularny program z możliwością wyboru menu! Spróbuj i zakochaj się w bogactwie smaków oraz najwyższej jakości cateringu dietetycznego Tytka Fit!

Czy zdrowe i zarazem smaczne gotowanie jest trudne?

Gotowaniu oddajemy się w pełni i z pasją, dlatego nie stanowi to dla nas najmniejszej trudności. Każdego dnia inspirujemy się tradycyjnymi przepisami, aby po wprowadzeniu naszych modyfikacji stworzyć recepturę, która pozwala na zdrowe i smaczne karmienie naszych klientów.

Jak wygląda jadłospis typowego klienta cateringu dietetycznego Tytka Fit?

Wybór menu – to nasz bestseller. Jest w zasadzie jak restauracja w pudełku: codziennie spośród 20 różnych dań klient wybiera to, na co ma ochotę. Dodatkowo ma możliwość dowolnej konfiguracji liczby posiłków, tworząc swoje osobiste menu szyte na miarę.

Jakie dania z kuchni światowej serwujecie w swoim cateringu?2

Tworząc menu, w którym dajemy klientowi wybór spośród 20 dań każdego dnia, mogliśmy pozwolić sobie na sięgnięcie w każdy kulinarny zakątek świata. Celem było oczywiście urozmaicenie naszego jadłospisu. Dziś w naszym cateringu klienci znajdą takie dania jak: hawajski bowl, tajska zupa, meksykańska quesadilla, holenderski kapsalon, francuska zupa cebulowa, polski bigos, chińskie bułeczki bao, czy japońskie sushi! Wszystkie te dania podajemy rzecz jasna w wersji fit.

Czy catering dietetyczny jest tylko dla indywidualnych odbiorców?

Przede wszystkim, jednak nie tylko! W wyborze menu zamawiasz jakie posiłki chcesz oraz ile ich chcesz! Mogą to być np. tylko obiady czy tylko śniadania, ważne, aby było ich min. trzy sztuki! Co za tym idzie, możesz wspólnie ze znajomymi z pracy zamawiać jedną Tytkę, a środku mieć codziennie np. trzy śniadania. Co więcej, każde z tych śniadań może być inne! Podpowiemy, że może być też np. jeden obiad, a dwa śniadania. Jak widzicie: pełna konfiguracja = wiele możliwości!

Kontakt

785 858 575
tytkafit.pl
[email protected]

 

Dodaj komentarz