Miasto

Zwierzaki opanowują Galerię Młociny

Wystawcy z całej Polski, ręcznie wykonywane akcesoria, których nie sposób kupić w żadnym markecie, najwyższej jakości karmy – już 25 września na placu eventowym Galerii Młociny odbędą się PupiLove Targi! Zapraszamy nie tylko miłośników i właścicieli psów oraz kotów, ale i ich pupili. W każdą niedzielę można również skorzystać z aplikacji Kupujesz i Masz, by odebrać nagrody za połowę Złocin lub dołączyć do programu i otrzymać prezenty.

Wyjątkowe Targi w Galerii Młociny

PupiLove Targi to niezwykłe wydarzenie organizowane przez Galerię Młociny. W tym roku ich kolejna edycja odbędzie się w niedzielę 25 września od 11:00 do 17:00 na placu eventowym. W Targach wezmą udział mali producenci akcesoriów i produktów dla zwierząt, którzy z tej okazji przyjadą do Warszawy ze wszystkich stron Polski. Do udziału w PupiLove zaproszeni są nie tylko właściciele i miłośnicy psów oraz kotów, ale i ich podopieczni.

 

Ręcznie robione akcesoria

Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć, przymierzyć i kupić różnego rodzaju obroże, smycze, ozdoby i zabawki dla psów i kotów, a także karmy oraz nawet kosmetyki. Warto zaznaczyć, że część z prezentowanego wyposażenia jest robiona ręcznie, co przekłada się na ich jakość. Takich produktów na pewno nie znajdzie się w zwykłych sklepach.

 

Niedzielne nagrody od Galerii Młociny

W każdą niedzielę Galeria Młociny ma dla swoich klientów również nagrody do odbioru w aplikacji Kupujesz i Masz. Na nowych użytkowników czekają dodatkowe niespodzianki do odbioru w niedzielę, w którą dokonano rejestracji (są to m.in. bilety do kina i BigMac). Dla stałych użytkowników każda niedziela to możliwość otrzymania nagród za połowę Złocin w akcji „Niedziele za połowę Złocin”.

Aby dołączyć do programu, należy pobrać aplikację Kupujesz i Masz z App Store albo Google Play. Każdy paragon za zakupy w Galerii Młociny można w ciągu czterech dni zarejestrować w aplikacji i otrzymać zwrot w postaci Złocin. Limit to dwa paragony dziennie. Lista sklepów, które biorą udział w akcji wraz z informacją o wysokości zwrotu z paragonu i nagrodach, znajdują się w aplikacji.

 

To nie jedyne atrakcje, które można znaleźć w Galerii Młociny. Zapraszamy również na warsztaty sportowe, muzyczne, animacje dla dzieci, a także weekendowe Potańcówki z muzyką na żywo. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, profilu na Facebooku, Instagramie oraz Tik Toku, gdzie na bieżąco publikowane są informacje o nowych wydarzeniach, promocjach i otwarciach. Zapraszamy!

 

Dodatkowe informacje:

Strona internetowa: www.galeriamlociny.pl

Facebook: https://www.facebook.com/galeriamlocinyofficial

Instagram: https://www.instagram.com/galeriamlociny/

Tik Tok: www.tiktok.com/@galeriamlociny

Dodaj komentarz