Wydanie #23

Pozytywny „Głos Mordoru” już ruszył na ulice Warszawy

Deszcz?, że niby jesień? No tak, pogoda ostatnio nie zachwyca, ale żeby było przyjemniej – teraz naszą gazetę dostaniecie także w centrum. W Metro Centrum 😉

A co ciekawego w numerze…

Może w końcu wymarzony urlop bez tłumów? Lub choćby weekendowy wypad? Jesień to przecież wakacyjny raj dla pracusiów. A jeśli nadal trzeba aktywnie zarabiać, to może warto posłuchać rad cyfrowej nomadki, po to, by połączyć pracę z wypoczynkiem, niezależnie od pory roku? Tak, to możliwe!

Dobra, nie każdy może pracować zdalnie, nie każdy ma takiego powera. Nie jest tak źle – spójrz na niepełnosprawnych przedsiębiorczych. Może Cię zainspirują? A jeśli zupełnie nie masz nastroju, to może poprawi go chociaż perspektywa dwóch monitorów na wyłączność i konsekwentnego rozwoju, które oferuje BNP Paribas?

Jeśli jednak zdecydujesz się spędzić kolejny sezon w Mordorze, oczekuj, że coś się tu zmieni – dzielnica już niedługo nabierze bardziej ludzkich rysów za sprawą spółki Adgar… Aha – i nie zapomnij zrobić sobie naszego korpotestu – żeby zobaczyć, kim mógłbyś być. Albo żeby po prostu się uśmiechnąć.

Koniecznie zaglądajcie na naszego FB

Już nie długo zorganizujemy super konkurs, a nagrodą będzie wypad do hotelu ze spa! W końcu kto powiedział, że wakacje muszą się kończyć z końcem sierpnia?

Wszystkim reklamodawcom serdecznie dziękujemy za współpracę i zapraszamy do prezentowania się w kolejnych wydaniach.