Wydanie #27

W lutym społeczeństwo – nie tylko korporacyjne – dzieli się na dwa antagonistyczne obozy: zwolenników i przeciwników Walentynek.

Nie wdając się w rozważania nad celowością i sensem święta zakochanych, redakcja „Głosu Mordoru” postanowiła zachować względną neutralność: w najnowszym numerze proponujemy, jak zawsze, garść korpotematów, ale nie unikamy akcentów walentynkowych…

Praca i pieniądze na pierwszym miejscu!

„Jak się stać najbardziej poszukiwanym pracownikiem?” i „Twój wizerunek w sieci” to materiały omawiające sposób i skuteczność prezentowania się na portalach społecznościowych, a także zawodowe konsekwencje nieodpowiedzialnego zamieszczania treści w internecie.

O alternatywnych drogach zawodowych piszemy w kolejnych materiałach.

W cyklu „Uciekinier z Mordoru” Jacek Gadzinowski opowiada o dobrych i złych stronach korporacji, swojej ucieczce z Mordoru i jak się do niej przygotował.

Natomiast w artykułach „Jak zaplanować kredyt hipoteczny” i „Sądowe batalie z pracodawcą” przeczytacie o pieniądzach: jak rozsądnie zaplanować ich wydanie (także tych, których nie mamy) oraz jak odzyskać od pracodawcy te, które nam się należą.

Rozrywka i miłość

Wkrótce w kinach zagoszczą „Kobiety mafii” a u nas gości reżyser Patryk Vega, który mówi o pracy nad swoim najnowszym filmem i o planach na przyszłość – „Kobiety są bardziej interesujące niż mężczyźni”.

Zachęcamy też do poznania kilku sposobów na to „Jak przetrwać zimę i nie zwariować” oraz do sprawdzenia w korpoteście, kto będzie naszą Walentynką 😉

Sport

Każda zima kiedyś się kończy. „Głos Mordoru” objął więc z przyjemnością patronat nad – już w zasadzie wiosenną imprezą.

„Bike Expo – Narodowy Test Rowerowy” odbędzie się w marcu na stadionie Narodowym – warto się zgłosić!

POBIERZ WYDANIE #27