Wydanie #34

„Głos Mordoru” wraca po wakacjach, stale na luzie! Nasza misja na wrzesień: wsparcie dla wszystkich, którzy ponownie wkroczyli do świata asapów i fakapów po letnim wypoczynku. Jak zawsze proponujemy Wam kilkanaście stron ciekawej lektury.

Od psychologa biznesu dowiecie się jak walczyć ze stresem pourlopowym w pracy, a od Kacpra z Motosekcji – jak po powrocie do miasta radzić sobie w samochodzie.

Martyna Wojciechowska opowie o tym, jak udaje jej się łączyć pracę z pasją i jakimi zasadami przy tym się kieruje.

W cyklu „Uciekinier z Mordoru” tym razem rowerowy freak czyli ultrakolarz, dla którego długi dystans zaczyna się od odległości powyżej 500 km.

Czy wielkie, międzynarodowe koncerny niosą pracownikom samo zło? Przeczytajcie, co mogłoby się dziać z kulturą organizacji, gdyby w Polsce nie było korporacji…

Ponadto zastanawiamy się, co naprawdę stanowi o wyjątkowości człowieka i jak porozumiewać się z przedstawicielami innych kultur. Namawiamy do zmiany naszych mindsetów na pozytywne i do uważnego życia. A także… bronimy milenialsów i zdradzamy, co jest naprawdę SEXY 😉

Oczywiście cały czas dbamy o formę, więc prezentujemy kolejny set „Be fit be happy”. Z dumą informujemy też, że objęliśmy patronatem medialnym dziesiątą edycję kultowego biegu „Biegnij Warszawo”. Zapraszamy do udziału! Szczegóły: https://www.biegnijwarszawo.pl/.

POBIERZ WYDANIE #34