Wydanie #42

Oddajemy w Państwa ręce kolejne, majowe wydanie „Głosu Mordoru”.
Mamy nadzieję, że po dłuuugim weekendzie baterie do pracy macie naładowane i jesteście pełni mocy!

Dziś nasza gazeta zalewa ulice stolicy, a w niej czeka na Was niespodzianka – karta rabatowa!

Karta jest już aktywna i gotowa, by umożliwić Wam korzystanie z wielu rabatów z branży zdrowie i piękno, motoryzacja, restauracje i inne. Kampanię przygotował Biznes Benefit we współpracy z URSAPHARM Poland oraz „Głosem Mordoru”.

Bieżące wydanie przygotowaliśmy – jakże inaczej – w majowym klimacie zapachu bzów z Saskiej Kępy 😉 A co nowego w środku? Zobaczmy:

  • Wiosna to najlepszy czas, by porzucić samochody. Na ulicach Warszawy widać coraz więcej elektrycznych pojazdów jedno-, dwu- i wielokołowych. Co wybrać, aby jadąc do pracy połączyć przyjemne z pożytecznym – ekologię z oszczędnością i ruchem na świeżym powietrzu?
  • Wywiad z Darią Zawiałow – o tym, jaką ścieżką chce podążać i na jakim jest etapie kariery.
  • Festiwalowe szaleństwo – czyli spis najlepszych i wartych uwagi festiwali, na które warto się wybrać.
  • O kobietach w korporacji – mężczyźni na stanowiskach prezesów walczą o kariery i rozwój zawodowy kobiet. Choć brzmi jak pieśń przyszłości, to w Polsce od niedawna jest rzeczywistością!
  • Czy roboty zabiorą nam zatrudnienie? Coraz więcej osób z niepokojem szuka alternatywnych dróg zarobkowania, bierze udział w kursach i szkoleniach i zastanawia się, w którą stronę pójść, by mieć w przyszłości pewny zarobek.
  • W cyklu „Pełna Kulturka” Konrad przedstawia nam tym razem Włochów i Irlandczyków. Jak przygotować się do prezentacji nowego produktu we Włoszech? I czy Irlandczycy faktycznie słyną z poczucia humoru oraz dystansu do siebie na spotkaniach biznesowych?

Miło nam również ogłosić, że „Głos Mordoru” jest patronem medialnym langteammaratony.pl, który odbędzie się 15 czerwca w Warszawie oraz wspieramy maraton sztafet ekiden.pl.