Drodzy Czytelnicy,

Jesień już w pełnym rozkwicie, a właściwie zaraz zima, więc wszyscy zapominamy już trochę o wakacjach… ale od czego „Głos Mordoru”? Zapraszam do najnowszego wydania drukowanego naszej gazety, w której między innymi artykuł o pięknej Gran Canarii – a może by tak jeszcze sobie coś na szybko zaplanować i podładować baterie słoneczne przed zimą?

Krótsze dni i mniejsza ilość światła słonecznego to okres gorszego samopoczucia. Ten czas może być wyzwaniem dla wielu osób, ale polecam świeże powietrze, bo pogoda jeszcze nie jest taka najgorsza. W połączeniu z aktywnością fizyczną może zdziałać cuda. Ja próbuję!

Czas szaleństwa kampanii wyborczej też już dobiegł końca i uff! – bo można było oszaleć. Mam nadzieję – podobnie jak większość z nas – że teraz Polska pójdzie w dobrym kierunku.

A w najnowszym wydaniu jak zawsze trochę oddechu, nudy nie ma i całe mnóstwo fajnych artykułów, m.in.:

Polecam też korposkop, czyli wróżbę dla korpoludków.

Egzemplarze naszej gazety stale dostępne są w Hali Koszyki, Hali Gwardii, Fabryce Norblina oraz w Biurowcu Miasteczka Orange, Konstruktorska Business Center, Poleczki Business Center i w różnych knajpkach wokół mordoru. Można nas również znaleźć i poczytać w sześciu biurowcach dewelopera ADGAR, sklepach spożywczo-przemysłowych FRAC – to w Warszawie. A w naszym bliźniaczym mieście – Wrocławiu – egzemplarze „Głosu Mordoru” znajdziecie w większych biurowcach.

a także Pełna kulturka, Korpomana, Korpotata i kilka innych.

Listopad 2023