Drodzy Czytelnicy,

jest mi niezmiernie miło poinformować, że najnowsze drukowane wydanie pojawiło się na ulicach i właśnie jest rozdawane zabieganym korpoludkom – choć nie tylko. Polska złota jesień ubarwia nas pięknie, a temperatura nadal przeważnie rozpieszcza i prognozy są optymistyczne. Walka z codziennością i o przyszłość trwa, na gospodarkę i ekonomię my, szare ludki, wpływu nie mamy , ale już na własne istnienie, oszczędzanie, planowanie i gospodarowanie zasobami mamy i tego się uczmy od mądrzejszych od nas (niekoniecznie od rządzących). Korzystajmy z uroków pogody i nabierajmy wytchnienia z natury – a lasy i drzewa w mieście w tym roku oszałamiają kolorami!

A co ciekawego w nowym wydaniu?

Z satysfakcją odnotowuję, że zostaliśmy patronem medialnym 14. edycji konkursu Bizneswoman Roku Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką https://glosmordoru.pl/artykul/przekroczono-magiczna-liczbe-ponad-milion-firm-w-rekach-polek/. Miłe Panie prowadzące własny biznes – zapraszam do udziału w konkursie.

Egzemplarze naszej gazety stale dostępne są w Hali Koszyki, Hali Gwardii, Fabryce Norblina oraz w Biurowcu Miasteczka Orange, Konstruktorska Business Center, Poleczki Business Center i w różnych knajpkach wokół mordoru. Można nas również znaleźć i poczytać w sześciu biurowcach dewelopera ADGAR, sklepach spożywczo-przemysłowych FRAC – to w Warszawie. A w naszym bliźniaczym mieście – Wrocławiu – egzemplarze „Głosu Mordoru” znajdziecie w większych biurowcach.

a także Pełna kulturka, Korpomana, Korpotata i kilka innych.

Październik-Listopad 2022