Grudzień 2019

Zawartość

„Last Christmas” grane dwa miesiące przed świętami od dawna gości w naszych domach. W TV zapowiadają też oczywiście emisję „Kevina…”. Czyli święta zbliżają się wielkimi krokami. Na firmowych wigiliach organizowanych od początku grudnia hulanki , zabawy i korpo życzenia… U nas także świąteczno-noworoczne wydanie w jak najbardziej w świątecznym klimacie już dostępne na ulicach stolicy.

Życie przez cały rok daje nam w kość swoim tempem. Dobija nas ciągła bieganina za karierą i pieniędzmi. Jak pokazują statystyki, już przed trzydziestką ludzie znajdują się na skraju wypalenia zawodowego. Może warto zmienić trochę perspektywę? Jeśli nie jesteśmy szczęśliwi, to może dlatego, że zbytnio koncentrujemy się na tym, czego nie mamy? Może więc choć teraz nie skupiajmy się tak mocno na rzeczach materialnych?

W te święta życzę Wam tak po prostu świętego spokoju i miłych chwil z rodziną przy wigilijnym stole oraz jeszcze spokojniejszego roku 2020.

A w numerze:

  • Planeta pod choinkę – Karolina Urbaniak. Przygotowując się do świąt, oraz w ich trakcie, warto pamiętać o kilku prostych sposobach, by w tym wyjątkowym czasie nie popaść w pułapkę czystego konsumpcjonizmu.
  • Negocjacje w 5 krokach – Nikolay Kirov. W dzisiejszym świecie negocjacje są jedną z kluczowych umiejętności niezbędnych pracownikom każdej firmy. Jednak wciąż pokutuje przekonanie, że dobry negocjator to osoba, która ma w rękawie wiele taktyk negocjacyjnych i używa ich dowolnie podczas rozmów. Czy aby na pewno?
  • Wywiad z … Jurkiem Owsiakiem! 12 stycznia 2020 roku ruszy kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestry, która gra pomimo sztormów. Orkiestry, która stara się łapać – jak mówi tegoroczne hasło – „wiatr w żagle”. Orkiestry, którą kieruje wyjątkowy maestro: – Bez względu na to, co dzieje się obok nas i jak piszemy polską historię, po raz 28. będziemy pokazywali coś niezwykle optymistycznego, pogodnego, dobrego i śmiem twierdzić, że przynajmniej od kilku lat szalenie nam potrzebnego – mówi Jerzy Owsiak.
  • Basia Konkolewska, nasza uciekinierka z korpo, opowie o tym, jak po korporacji odnalazła gruzińskie katharsis.

 

Śledźcie nas również na FB oraz Instagramie!

Wersji papierowej „Głosu Mordoru” szukajcie w Hali Koszyki, Hali Gwardii, Miasteczku Orange, Poleczki Business Park, The Park Warsaw Krakowiaków, w kolejce WKD oraz 28 kawiarniach Costa Coffee oraz Kubek w Kubek Bistro. I oczywiście – jak zawsze – w metrze.

Bądź na bieżąco