Drodzy Czytelnicy,

majowe powiewy przynoszą ze sobą świeże wieści i inspirujące historie, a najnowsze wydanie gazety drukowanej „Głos Mordoru” nie jest wyjątkiem. Zapraszam Was do zanurzenia się w bogactwie informacji, które pomogą Wam nadążyć za dynamicznym rytmem zmian w świecie biznesu i nie tylko.

Dwadzieścia lat temu Polska podjęła jeden z najważniejszych kroków w swojej nowożytnej historii – przystąpiła do Unii Europejskiej. Dziś, z perspektywy czasu, warto zadać sobie pytanie: jakie zmiany przyniosło to członkostwo i co dalej czeka Polskę na europejskiej scenie?

Okres wakacyjny zbliża się dużymi krokami, ale czy na pewno potrafimy odpoczywać? To zagadnienie rozwija dla nas w swoim tekście  Monika Sowińska.

O pracy zdalnej zostało już napisane całe mnóstwo artykułów, również u nas, ale tym razem Rafał Ferber przedstawia nam jej „azjatycką” wersję – czyli barwny miniprzewodnik po pracy „bezprzewodowej” na tym kontynencie.

Majowe wydanie naszej gazety to pełne praktycznych wskazówek źródło informacji, które mam nadzieję będą dla Was inspiracją zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami, dzielenia się swoimi refleksjami oraz kontynuowania dialogu na temat wyzwań i możliwości, jakie stawia przed nami współczesny świat biznesu.

Życzymy Wam owocnej lektury i udanej wiosny!

A w numerze m.in.:

– Wywiad z Richardem  Bransonem: Kluczem do zarządzania firmą jest bycie dobrym słuchaczem
– Historia pewnego kejpiaja – czyli tragikonedia w korpo
– Korpo pasta – nowy cykl Piotra Jabłońskiego
– Azja na zdalnej – Rafał Ferber
– Uciekinier z Mordoru czyli Aleksander Mazanek tworzy odzieżowe ferrari

Polecam też korposkop, czyli wróżbę dla korpoludków.

Egzemplarze naszej gazety stale dostępne są w Hali Koszyki, Hali Gwardii, Fabryce Norblina oraz w Biurowcu Miasteczka Orange, Konstruktorska Business Center, Poleczki Business Center i w różnych knajpkach wokół mordoru. Można nas również znaleźć i poczytać w sześciu biurowcach dewelopera ADGAR, sklepach spożywczo-przemysłowych FRAC – to w Warszawie. A w naszym bliźniaczym mieście – Wrocławiu – egzemplarze „Głosu Mordoru” znajdziecie w większych biurowcach.

a także Pełna kulturka, Korpomana, Korpotata i kilka innych.

Maj – Czerwiec 2024