Październik 2019

Zawartość

Tak, jesteśmy z Wami już od czterech lat!

Towarzyszymy Wam co miesiąc w drodze do pracy, po pracy i w wolnych chwilach. I dalej będziemy.
Zapraszam do lektury wydania urodzinowego. Serdecznie dziękuję Wam za to, że nas czytacie i jak trzeba piszecie, żebyśmy zajęli się ważnymi dla Was sprawami. Jestem niezmiernie dumna i szczęśliwa, że mimo mody na życie i czytanie online, gazeta drukowana ma się całkiem dobrze. Niech żyje real life i real reading! Choć oczywiście doceniamy siłę internetu, co możecie zobaczyć na naszej odmienionej stronie www, nad której wyglądem wciąż pracujemy i czekamy na Wasze opinie na ten temat.

W związku z naszymi urodzinami niedługo ogłosimy super konkurs z bardzo fajną nagrodą główną, ale tego się dowiecie już wkrótce z FB: facebook.com/glosmordoru. Śledźcie ten profil!
Pogoda tym razem dopisuje, więc nam tym bardziej dopisuje humor. W październikowym wydaniu jak zawsze trochę o korpo, ale też lifestyle i… pomysł na fajny weekend w Czechach.

W numerze m.in.:

Zapraszamy na interesującą konferencję pod egidą Media & Marketing Polska – Insight Day 2019 pod hasłem „Młoda generacja – gaming, streaming, marki, social media” którą objęliśmy patronatem. Więcej szczegółów na www.insightday.pl.

Zobaczcie również:

Bądź na bieżąco