Drodzy Czytelnicy!

W końcu pandemia odpuszcza i coraz liczniej wracamy do biur… ale też mamy lato w pełni i zbliżają się wakacje! O czym więcej marzyć? Chyba tylko o tym, aby zdobyć dziś najnowsze wydanie gazety – w wersji papierowej oczywiście, bo w online są wszyscy, my zresztą też. Jednak zbyt mocno kochamy czytanie tradycyjne, by z niego całkowicie zrezygnować. Uwielbiamy zapach druku o poranku…

Jeśli macie już plany wakacyjne życzymy Wam, żeby to był cudowny i pełny frajdy wypoczynek. A jeśli nie macie – życzymy tego samego.

A w numerze:

  • Dlaczego zbudowanie marki osobistej to najlepszy sposób na odejście z korpo? Zapraszamy do lektury drugiego felietonu z cyklu autorstwa Michała Blocha
  • Czterodniowy tydzień pracy, a może wolna środa ? – pyta Jakub Kompa. Choć mogłoby się wydawać, że ośmiogodzinny i pięciodniowy tydzień pracy to coś oczywistego, taki sposób organizacji pracy nie jest czymś, co wynikałoby z naszych naturalnych potrzeb, czy też było najbardziej wydajne.
  • Feedback. Jak to robić dobrze? – Róża Szafranek CEO HRHINTS, opowie Wam o tym, że dobrze zbudowana kultura feedbacku pomaga stworzyć atmosferę zrozumienia i wzajemnego szacunku w organizacji. Poprawia także efektywność, zwiększa motywację i zaangażowanie członków zespołu.
  • Uciekinierka z Mordoru – Odejście z korpo świata było bezbolesne, ale rzeczywistość poza nim okazała się trudniejsza niż przypuszczała. Anna Kmita odnalazła jednak swój sposób na życie. Pomogły jej w tym róż i… cycki.
  • Mistrz Karoshi – jak zawsze w formie i prześmiewczo o korpo.
  • W tym numerze proponujemy Wam nowy, zupełnie nie w korpostylu cykl pod hasłem „Wielkie historie”. Na start Aleksander Sławiński opisuje niezwykłą i brawurową akcję Szarych Szeregów przeprowadzoną w czasie okupacji.

Dobry numer na łatwiejszy powrót ze zdalnej i przed niesamowitym wakacyjnym wyjazdem! Zapraszamy do lektury.

Czerwiec 2021