Drodzy Czytelnicy!

Czas leci szybko a COVID wciąż z nami. Cóż – chyba już wszyscy zdążyliśmy się do tej sytuacji w pewien sposób przyzwyczaić, bo nie mamy innego wyjścia. Wiosna nadeszła, więc tym bardziej trzeba sobie z tym jakoś radzić, zwłaszcza że pogoda nareszcie słoneczna. Miło nam poinformować, że „Głos Mordoru” jak najbardziej działa zarówno w wersji drukowanej jak i na portalu www.glosmordoru.pl.

Dziś nasze wiosenno-kwietniowe wydanie właśnie rozdaje się na ulicach. Mimo ciężkich czasów staramy się przetrwać – tak samo, jak Wy – i widać, że jakoś nam to wspólnie wychodzi. My trzymamy za Was kciuki, Wy trzymajcie za nas. Ze wsparciem zawsze jest trochę łatwiej.
Życzę wszystkim zdrowia oraz pozytywnego myślenia mimo codziennych doniesień.

A w numerze jak zawsze trafne artykuły i ciekawe felietony, m.in.:

Miło nam poinformować że zostaliśmy patronem zacnego szczytu klimatycznego TOGETAIR. Trwające trzy dni wydarzenie, obejmujące debaty nt. ochrony klimatu odbędzie się 21, 22, 23 kwietnia. Będzie to w 100 proc. digitalowe wydarzenie online w bezpiecznej formule hybrydowej nadawane na żywo z głównego studia tv w Warszawie oraz z Brukseli. Tu zapowiedź.

Kwiecień 2021