Drodzy Czytelnicy,

Mija już 8 lat, odkąd nasza gazeta w wersji drukowanej jest rozdawana wśród pracowników korporacji i wszystkich zainteresowanych mieszkańców miasta – a obecnie dwóch miast. Jest mi niezmiernie miło że nadal nas czytacie i wspieracie. Dzisiaj przekazujemy Wam kolejne wydanie na ulicach Warszawy i Wrocławia, a od Was otrzymujemy jak zawsze miłe uśmiechy.

Przez te 8 lat bywało różnie, raz z górki raz pod górkę jak to w życiu bywa, ale na szczęście udało się nam się przetrwać i wbrew przeciwnościom trwamy, rozwinęliśmy się też na piękny Wrocław i cieszymy się, że druk jest nadal lubiany i czytany.

Jesień już zawitała w nasze progi, ale letnia pogoda nadal trwa, a słońce wciąż nas rozpieszcza – i niech tak zostanie jak najdłużej.

Zbliżają się wybory i wszystkich bardzo mocno zachęcam do wzięcia w nich udziału. Dzięki nim mamy realny wpływ na to, kto będzie reprezentował nasze interesy na różnych szczeblach rządzenia – od lokalnego, po krajowy. Dlatego te wybory są tak ważne.

Tymczasem w naszym najnowszym numerze jak zawsze chwila oddechu: ciekawostki, wywiady oraz stałe cykle.

Polecam też komiksowe przypadki Mistrza Karoshi i korposkop, czyli wróżbę dla korpoludków.

Egzemplarze naszej gazety stale dostępne są w Hali Koszyki, Hali Gwardii, Fabryce Norblina oraz w Biurowcu Miasteczka Orange, Konstruktorska Business Center, Poleczki Business Center i w różnych knajpkach wokół mordoru. Można nas również znaleźć i poczytać w sześciu biurowcach dewelopera ADGAR, sklepach spożywczo-przemysłowych FRAC – to w Warszawie. A w naszym bliźniaczym mieście – Wrocławiu – egzemplarze „Głosu Mordoru” znajdziecie w większych biurowcach.

a także Pełna kulturka, Korpomana, Korpotata i kilka innych.

Wrzesień 2023