Obecna sytuacja kryzysowa stawia przed brandami jeszcze większe wyzywania marketingowe.

CO: Konferencja Multiscreen Day 2022 w formie hybrydowej stacjonarnie lub online ‒ już 27 kwietnia!

Który z dostępnych kanałów mediowych jest najlepszy do promowania naszego brandu? Jak skutecznie i racjonalnie budować markę w obecnej sytuacji kryzysowej? Odpowiedź na te i inne pytania przedstawią nasi prelegenci, którzy reprezentują różne specjalności w branży marketingu i reklamy, już 27 kwietnia 2022 r. podczas konferencji Multiscreen Day 2022.

Podczas siódmej edycji konferencji będziemy mówić o tym, jak skutecznie budować markę na wielu ekranach, jednocześnie nie pozostając ślepymi na to, jak obecnie wiele marek radzi sobie z kryzysem.

Multiscreen Day to jedyna taka konferencja w Polsce. Eksperci zaproszeni przez redakcje miesięczników „Media Marketing Polska” oraz „Handel” to praktycy, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem w obrębie ww. bloków tematycznych. Ciekawymi punktami konferencji będą praktyczne case studies oraz konkretne przykłady kreatywnych rozwiązań omawiane przez gości.

Wśród prelegentów znaleźli się: Maciej Szamowski, brand strategist, TikTok CE, Joanna Kopeć, senior media reaserch executive, Nielsen Media, Michał Zajdel, head of media and digital CEE, Kantar, Maciej Ziąbrowski, business developments & integrations director, TVN Grupa Discovery, Bartosz Sieradzki, investment director, Publicis Groupe Polska.

‒ W tym roku dołączyliśmy do tematyki konferencji zagadnienia związane z komunikowaniem marek podczas kryzysów. Oprócz tego jak co roku Multiscreen Day to duża dawka praktycznej wiedzy o efektywnej komunikacji, świecie digital, badaniach i branży VoD mówi Tomasz Wygnański, redaktor naczelny magazynu „Media Marketing Polska”.

 

GDZIE: HILTON WARSAW CITY (Grzybowska 63, Warszawa) + ONLINE

KIEDY: 27 kwietnia 2022 r.

BILETY:  

27 kwietnia 2022

—-  Minione wydarzenia —-

Dream Employer Summit. In leaders we trust.

CO:  7 i 8 czerwca spotkamy się na konferencji Dream Employer Summit, podsumowującej pierwszą edycję programu Dream Employer. W programie konferencji przewidziano prelekcje, case studies oraz debaty ekspertów i praktyków z branży HR i employer brandingu. Głównym tematem wydarzenia są zmiany jakie nastąpiły na rynku pracy, w rzeczywistości pracowników i pracodawców w wyniku pandemii oraz jak się wśród nich odnaleźć.

Uczestnicząc w Dream Employer Summit 2021:

  • poznasz organizacje, które skutecznie zmieniły swoją kulturę organizacyjną,
  • docenisz wpływ przejrzystego i autentycznego przywództwa na kulturę,
  • dowiesz się, jak zidentyfikować różnice i sprawić, by pracownicy współpracowali mimo to,
  • zbadasz sposoby skuteczniejszego konkurowania o talenty – niezależnie od różnic pokoleniowych,
  • sprawdzisz, jak transformacja cyfrowa wpływa na doświadczenia Twoich pracowników i kandydatów,
  • poznasz najlepsze modele zmiany kultury,
  • zrozumiesz kapitalny wpływ kultury organizacji na doświadczenie pracownika i klienta,
  • poznasz prawdziwe historie firm i poznasz najnowsze dane i badania,
  • otrzymasz mnóstwo praktycznych wskazówek jak wdrażać najlepsze praktyki.

Po dwóch dniach wrócisz do pracy z nowymi pomysłami na stworzenie kultury, w której pracownicy mogą być najlepsi!

GDZIE: KONFERENCJA ODBĘDZIE W FORMULE ON-LINE

KIEDY: 7 – 8 czerwca 2021 r.

BILETY:  

7 – 8 czerwca 2021

Franczyza Expo 2021 – Międzynarodowe Spotkanie Przedsiębiorców

CO:   Franczyza EXPO to najważniejszy branżowy event w Polsce. 150 wystawców spotka się tu z dwoma tysiącami przedsiębiorców gotowych na inwestycję w biznes. Z doświadczenia i relacji tysięcy zadowolonych uczestników poprzednich edycji wiemy, że wystarczy jeden dzień, by zyskać nowych franczyzobiorców!
Franczyza to budowanie biznesu na sprawdzonej marce – na z góry określonych zasadach i z możliwością własnego rozwoju. To jedna z atrakcyjniejszych opcji, którą powinni rozważyć przyszli przedsiębiorcy. Trzeba jednak wybrać mądrze – tak, by trafiać na franczyzodawcę, któremu zależy na losie spółek i zrobi wszystko, by pomóc im się rozwinąć. Temu służy event Franczyza EXPO. Przy doborze firm przede wszystkim stawiamy na jakość i stabilność. Naszym sukcesem i celem jest zysk franczyzodawców i franczyzobiorców.

Jak łączymy biznes? Używamy do tego między innymi specjalnej aplikacji, która dopasowuje do siebie najbardziej kompatybilnych przedsiębiorców. Ponadto wszystkim uczestnikom oferujemy specjalną strefę networkingu, która jeszcze bardziej ułatwia nawiązywanie kontaktów pomiędzy wystawcami a odwiedzającymi.

Podczas Franczyza EXPO wręczone zostaną również nagrody Franchising Awards. Odwiedzający i specjalnie wyselekcjonowane jury wybiorą firmę, która zasługuje na tytuł Rekomendowanej Franczyzy. To wyjątkowe wyróżnienie jest potwierdzeniem jakości i rzetelności przedsiębiorstwa oferującego franczyzę, a także umacnia przekaz i pomaga dotrzeć z ofertą do większej liczby odbiorców.

GDZIE: PGE Narodowy Warszawa

KIEDY: 24 kwietnia 2021 r.

BILETY:  

24 Kwietnia 2021

XVII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet: New Normal w biznesie!

CO: Spotkanie online, podczas którego ekspertki przyjrzą się strategiom, które cię wesprą, zachęcą do działania i dodadzą odwagi w czasach transformacji. Poszukamy odpowiedzi m.in. na następujące pytania: Jak zaadaptować dotychczasowy model biznesowy do ciągle zmieniającej się rzeczywistości? Kto boi się obostrzeń w związku z pandemią, a kto widzi w nich szansę na stworzenie nowych rozwiązań? Które branże przetrwają, a które znikną na zawsze? W jaki sposób podzielimy nasze życie na off i online?

W trakcie wydarzenia ekspertki Sieci Przedsiębiorczych Kobiet poszukają odpowiedzi między innymi na pytanie jak zaadaptować dotychczasowy model biznesowy do ciągle zmieniającej się rzeczywistości i jak młodzi radzą sobie w tych ciężkich czasach. W konferencji wezmą udział m.in.: Karolina Murdzia, Joanna Chmura, Zuzanna Sklaska, Jowita Michalska, a panele dyskusyjne poprowadzą Piotr Zieliński i Justyna Dżbik-Kluge. Po zakończeniu otwartej transmisji, chętne osoby, które zakupią bilet, będą mogły wziąć udział w dwóch warsztatach, które poprowadzą Ola Więcka i Natalia De Barbaro. Szczegóły: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/newnormal/.

GDZIE: Transmisja live na kanałach @siecprzedsiębiorczychkobiet

KIEDY: 27 kwietnia o godz. 10

DOŁĄCZ:  

27 Kwietnia 2021
Godzina 10:00

Multiscreen Challenge – jak tworzyć i mierzyć efektywną komunikację i nowatorski kontent.

CO: Multiscreen Day to najlepsza konferencja branżowa o komunikacji marketingowej na wielu ekranach. Tym razem przede wszystkim postaramy się pomóc marketerom i agencjom w planowaniu efektywnej komunikacji w coraz bardziej skomplikowanym krajobrazie mediowym. Z tym związany jest także temat nowych badań i narzędzi badawczych, które już są dostępne na rynku, jak i tych, o których branża wciąż dyskutuje. Zjawisko multiscreeningu dotyczy także twórców kontentu – na konferencji będą także tematy związane z tym zagadnieniem, takie jak m.in. nowe formaty TV. Nie unikamy także mocno aktualnych spraw, jak np. premiery nowych serwisów streamingowych czy problem third party cookies.

Najważniejsze zagadnienia:
● Czy jesteśmy skazani na silosowe wskaźniki mediowe?
● Jak efektywnie planować cały system komunikacji, aby maksymalizować sprzedaż?
● Badanie jednoźródłowe – co rewolucja w badaniach może oznaczać dla marketerów
● Nowe oblicze telewizji – jak streaming wpływa na klasyczną TV
● 2021 – rok debiutów VoD
● Sztuczna inteligencja w narzędziach reklamowych
● Świat bez third party cookies
● Nowa normalność – czy pandemia na trwałe zmienia sposób korzystania z mediów

GDZIE: Formuła online! – dopasowana do potrzeb uczestników telewizyjna realizacja online z wykorzystaniem elementów wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości

KIEDY: 15 kwietnia 2021 r.

SZCZEGÓŁY I DOSTĘP:  

15 Kwietnia 2021

Wrocław nie zwalnia tempa, czyli Made in Wrocław 2020

CO:     Made in Wrocław to prawdziwe święto wrocławskich innowacji, które odbędzie się już po raz czwarty! Tegoroczna edycja jest wyjątkowa – w dniach 20-22 października 2020 r. każdy będzie mógł bezpłatnie uczestniczyć w wirtualnych targach oraz konferencji i przekonać się, kto napędza Wrocław!

2020 rok przyniósł ze sobą wyzwania, które zaskoczyły nas wszystkich. Mimo to, Wrocław nie zwalnia tempa! Działający tu przedsiębiorcy, naukowcy i innowatorzy stale rozwijają technologie, produkty i usługi, które podbijają światowe rynki. Okazją do ich poznania będą wirtualne targi oraz konferencja Made in Wrocław 2020.

DO KIEDY:  Made in Wrocław odbędzie się między 20 a 22 października 2020 r.

WIĘCEJ:  

20 do 22 Października 2020

22 edycja konkursu Golden Arrow

CO:        Konkurs Golden Arrow towarzyszy agencjom i marketerom już od kilkunastu lat. Organizując kolejne jego edycje, Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB oraz magazyn „Media Marketing Polska” zawsze starały się nadążać za zmianami rynku. Głównym celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk w korzystaniu z narzędzi marketingowych i premiowanie przełomowych rozwiązań. Jury złożone z marketerów i przedstawicieli specjalistycznych agencji wybiera te projekty, które będą stanowić punkt odniesienia dla całej branży. Co roku proponowane są nowe kategorie, aby uczestnicy mogli pochwalić się rozwiązaniami, wdrożeniami technologicznymi, podążaniem za bieżącymi trendami i kreatywnymi odpowiedziami na wyzwania stawiane przez rynek i marketerów. Ten rok zaskoczył wszystkich bezprecedensową sytuacją społeczno-gospodarczą związaną z koronawirusem, który drastycznie zmienił jeśli nie wszystkie zasady gry, to co najmniej ich znaczącą część. Dlatego w konkursie pojawiła się kategoria specjalna: „Marketing w czasie pandemii”, która bierze pod uwagę różne aspekty działań, które przygotowano w czasie pandemii – jest tam zarówno podkategoria dla projektów pro bono, jak i dla działań komercyjnych. Najlepsze prace konkursu Golden Arrow zostaną przedstawione na jesiennym Forum Marketingu Zintegrowanego.

DO KIEDY:    Projekty marketingowe można zgłaszać do 7 maja 2020 r

WIĘCEJ:  

Do 7 Maja 2020

Go Up Congress – szansa dla biznesu

CO:        Go Up Congress to najbardziej praktyczne wydarzenie dla młodych przedsiębiorców – to doskonała okazja do nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych, spotkania inwestorów, przedsiębiorców i start-upów. Masz pomysł na biznes i poszukujesz dodatkowych funduszy na start? Chcesz odnieść światowy sukces w szybkim tempie? Prowadzisz firmę od roku do 5 lat? – weź udział w warsztatach i konferencjach: skutecznie i efektywnie, czyli Boost Your Business oraz dla przyszłych liderów biznesu i twórców innowacyjnych produktów, czyli Your Biznes, Your Idea, Go With That. Podczas konferencji wyselekcjonowani prelegenci, eksperci zarządzania, sprzedaży, finansów i marketingu przekażą najważniejszą wiedzę niezbędną do prowadzenia i rozwoju biznesu.
ZARZĄDZAJ LEPIEJ: ekonomiczne, prawne i społeczne zasady prowadzenia biznesu w pigułce. Biznesplan, skuteczne negocjacje, efektywne zarządzanie zespołem.
SPRZEDAWAJ WIĘCEJ: spotkania z ekspertami oraz warsztaty dla przyszłych przedsiębiorców.
PROMUJ SKUTECZNIEJ: jak stworzyć i wprowadzić nową markę na rynek. Zwiększenie rozpoznawalności marki i sprzedaży.

GDZIE:    PGE Narodowy Warszawa

KIEDY:    22 października 2020 r.

BILETY:  

22 Października 2020

#JoinTheIdea – szukasz pracy? Dołącz do nas!

CO:          Japan Tobacco International wkrótce otworzy Globalne Centrum Usług Biznesowych w Warszawie, gdzie w ciągu najbliższych trzech lat JTI Polska zatrudni ponad 850 nowych pracowników. Firma w komunikatach podkreśla najlepsze standardy i warunki pracy oferowane wszystkim pracownikom przez JTI. Osoby zatrudnione w Centrum będą odpowiedzialne za wsparcie eksperckie oraz zarządzanie procesami transakcyjnymi wielu obszarów międzynarodowej działalności Grupy JTI, takich jak m.in. finanse, marketing i sprzedaż, ludzie i kultura organizacyjna, badania i rozwój, sprawy prawne i regulacyjne oraz globalny łańcuch dostaw. Globalne Centrum Usług Biznesowych jest kolejną strategiczną inwestycją JTI w Polsce. Tylko w 2019 roku firma weszła na rynek papierosów elektronicznych z marką Logic Compact oraz rozpoczęła produkcję nowatorskich wyrobów tytoniowych Ploom Tech w swoim kompleksie nowoczesnych fabryk w Starym Gostkowie koło Łodzi. Akcja poszukiwania kandydatów do pracy odbywa się pod hasłem #JoinTheIdea

GDZIE:    Warszawa

OD KIEDY:      Od listopada 2019 do listopada 2021

WIĘCEJ:  

Od listopada 2019 do listopada 2021 

Multiscreen Day 2020

CO:Czy telewizja w media miksie ma jeszcze jakikolwiek sens? Co mają zrobić reklamodawcy, aby pozyskać uwagę pokolenia Y i Z oraz generacji alfa? – piąta edycja konferencji Multiscreen Day przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych mediami i reklamą: marketerów, przedstawicieli mediów, domów mediowych, nadawców TV, wydawców internetowych, a także agencji reklamowych, digital, kreatywnych, studiów produkcyjnych i producentów kontentu.

Konferencja będzie obfitowała w prelekcje, wykłady i casy, które odpowiedzą na pytania takie jak: Dlaczego seriale i filmy w tradycyjnej telewizji nie mają żadnych szans u młodego widza? Dlaczego telewizor to właściwie tylko kolejne urządzenie z dostępem do Netflixa, a wielkość ekranu, jeśli chodzi o konsumpcję wideo, nie ma dla nich żadnego znaczenia. Jak wygląda rynek gamingowy w Polsce. Jak współpracuje się z influencerami z tej kategorii? Co wspólnego mają gry i Netflix? Dlaczego wideo, którego ilość – na Facebooku, Intagramie, na mobile’u – rośnie w ogromnym tempie – jest doskonałym narzędziem dla marketerów do budowania sprzedaży i brandu? Jakich formatów użyć? Jakie formy są najbardziej impactowe? I jak to zrobić w rozsądnych budżetach.

Wśród prelegentów znajdą się eksperci reprezentujący marketerów, nadawców, producentów kontentu, agencje i firmy badawcze, m.in.: Agnieszka Chabrzyk, Business Factory / Miki Chojnacka, Hopster / Karol Suchodolski, LifeTube / Lucyna Koba, Gemius / Karol Stryja, współinicjator Storia by Abstra / Marta Rybicka, IQS / Anna Gruszka, IPG Mediabrands, Reprise / Przemysław Broniszewski, MOC TV
GDZIE:    Ms Mermaid, ul. Wioślarska 8, Warszawa

OD KIEDY:      19 marca 2020

WIĘCEJ:  

19 marca 2020 

Targi Franczyza Expo 2020 na PGE Narodowym

CO:          Druga edycja międzynarodowych targów franczyzy to 100 konceptów franczyzowych z różnych branż, konferencja edukacyjna dla przyszłych franczyzobiorców, dedykowane spotkania biznesowe business matching, moderowany networking oraz konsultacje ekspertów. To wszystko w jeden dzień w części Business Club PGE Narodowego.

Natomiast w strefie wystawienniczej na PGE Narodowym kilkudziesięciu franczyzodawców zaprezentuje sprawdzone modele biznesowe. To okazja do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami i właścicielami wybranej franczyzy oraz dokładnego poznania modelu biznesowego.

Odwiedzający będą mieli szanse poznać m.in. pomysły na franczyzę bez wkładu własnego, na biznes w domu oraz dowiedzieć się dlaczego warto postawić na znaną markę i sprawdzony pomysł. Wśród wystawców pojawią się największe sieci franczyzowe m.in. Xtreme Fitness Gyms, Natur house, Carrefour Express, Lodolandia, Mydlarnie u Franciszka, Bliknee, Drogerie Natura, Yasumi, Matplaneta, Minimelts, Liquider, Ezo Edukacja, dr Ziółko czy Royal Sushi.

Na tegorocznej konferencji towarzyszącej targom wystąpią m.in.: Andrzej Krawczyk (Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych), Piotr Muniak (Naturhouse), Sylwia Gajek-Zielińska (Remax Polska), Łukasz Dojka (Xtreme Fitness Gyms).

Nie zabraknie również moderowanego networkingu biznesowego. Całe wydarzenie będzie wspierane aplikacją targową tak, aby nawiązanie relacji było jeszcze prostsze.

GDZIE:    PGE Narodowy, Warszawa

OD KIEDY:      7 marca 2020

WIĘCEJ:  

7 marca 2020 

Chiński Festiwal Światła w Forcie Bema od 30 listopada 2019

CO:            Chiński Festiwal Światła to wielowiekowa tradycja Państwa Środka, której początek datuje się na czasy dynastii Han. Wystawa świetlna składa się z 38 konstrukcji stalowych pokrytych kolorowymi tkaninami. Są one podświetlone setkami tysięcy żarówek led, częściowo także z elementami neonowymi. Większość figur związanych jest ściśle z kulturą chińską. Bryły niekiedy sięgają 4 metrów wysokości lub 20 metrów długości. Festiwalowi Światła będzie towarzyszył jarmark tradycyjnego chińskiego rynku rękodzielniczego, a dla spragnionych i głodnych na terenie wydarzenia będzie wyznaczona część gastronomiczna oraz inne stoiska wystawiennicze.

GDZIE:     Fort Bema

KIEDY:      od 30 listopada 2019 r. do 16 lutego 2020 r.

WIĘCEJ:  

30 listopada 2019-16 lutego 2020

Bizneswoman Roku 2019 – zgłoś się!

CO:    Bizneswoman Roku to konkurs organizowany przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką mający na celu wyróżnienie wyjątkowych przedsiębiorczyń i przedsiębiorców – kobiet, które nie boją się realizować odważnych biznesowych, społecznych i kulturalnych projektów oraz mężczyzn, którzy wspierają kobiety w swoich środowiskach pracy i realizują politykę różnorodności. W tym roku przypada XI edycja konkursu, który otwiera przed uczestniczkami ciekawe możliwości rozwoju i daje im szansę na pozyskanie nowych inwestorów i biznesowych partnerów. Kandydatki mogą zgłaszać się samodzielnie lub mogą zostać nominowane przez osoby trzecie. Zgłoszeń oraz nominacji można dokonać poprzez formularz on-line na stronie https://bizneswomanroku.pl  do końca listopada 2019 r.

ZGŁOSZENIA:     https://bizneswomanroku.pl

DO KIEDY:    30 listopada 2019 r.

REJESTRACJA:  

30 listopada 2019

JOIN! The Database Conference 2019: 20-22 listopada

CO:     JOIN! The Database Conference jest wydarzeniem dedykowanym administratorom i programistom baz danych, inżynierom oprogramowania, architektom i projektantom systemów baz danych, programistom Business Intelligence i analitykom danych. Czwarta edycja JOIN! The Database Conference będzie poświęcona platformie danych SQL Server. Obejmie ponad 30 sesji dotyczących administracji i programowania baz danych oraz Business Intelligence, a także cztery szkolenia przeprowadzone przez najlepszych ekspertów w branży. Oficjalnym językiem konferencji jest angielski. Udział jest płatny, a rejestracja odbywa się na stronie wydarzenia.

GDZIE:     Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa

KIEDY:     20-22 listopada 2019 r.

REJESTRACJA:  

WIĘCEJ:

20-22 listopada 2019