Chiński Festiwal Światła w Forcie Bema od 30 listopada 2019

CO:            Chiński Festiwal Światła to wielowiekowa tradycja Państwa Środka, której początek datuje się na czasy dynastii Han. Wystawa świetlna składa się z 38 konstrukcji stalowych pokrytych kolorowymi tkaninami. Są one podświetlone setkami tysięcy żarówek led, częściowo także z elementami neonowymi. Większość figur związanych jest ściśle z kulturą chińską. Bryły niekiedy sięgają 4 metrów wysokości lub 20 metrów długości. Festiwalowi Światła będzie towarzyszył jarmark tradycyjnego chińskiego rynku rękodzielniczego, a dla spragnionych i głodnych na terenie wydarzenia będzie wyznaczona część gastronomiczna oraz inne stoiska wystawiennicze.

GDZIE:     Fort Bema

KIEDY:      od 30 listopada 2019 r. do 16 lutego 2020 r.

WIĘCEJ:  

30 listopada 2019-16 lutego 2020

#JoinTheIdea – szukasz pracy? Dołącz do nas!

CO:          Japan Tobacco International wkrótce otworzy Globalne Centrum Usług Biznesowych w Warszawie, gdzie w ciągu najbliższych trzech lat JTI Polska zatrudni ponad 850 nowych pracowników. Firma w komunikatach podkreśla najlepsze standardy i warunki pracy oferowane wszystkim pracownikom przez JTI. Osoby zatrudnione w Centrum będą odpowiedzialne za wsparcie eksperckie oraz zarządzanie procesami transakcyjnymi wielu obszarów międzynarodowej działalności Grupy JTI, takich jak m.in. finanse, marketing i sprzedaż, ludzie i kultura organizacyjna, badania i rozwój, sprawy prawne i regulacyjne oraz globalny łańcuch dostaw. Globalne Centrum Usług Biznesowych jest kolejną strategiczną inwestycją JTI w Polsce. Tylko w 2019 roku firma weszła na rynek papierosów elektronicznych z marką Logic Compact oraz rozpoczęła produkcję nowatorskich wyrobów tytoniowych Ploom Tech w swoim kompleksie nowoczesnych fabryk w Starym Gostkowie koło Łodzi. Akcja poszukiwania kandydatów do pracy odbywa się pod hasłem #JoinTheIdea

GDZIE:    Warszawa

OD KIEDY:      Od listopada 2019 do listopada 2021

WIĘCEJ:  

Od listopada 2019 do listopada 2021 

—-  Minione wydarzenia —-

Bizneswoman Roku 2019 – zgłoś się!

CO:    Bizneswoman Roku to konkurs organizowany przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką mający na celu wyróżnienie wyjątkowych przedsiębiorczyń i przedsiębiorców – kobiet, które nie boją się realizować odważnych biznesowych, społecznych i kulturalnych projektów oraz mężczyzn, którzy wspierają kobiety w swoich środowiskach pracy i realizują politykę różnorodności. W tym roku przypada XI edycja konkursu, który otwiera przed uczestniczkami ciekawe możliwości rozwoju i daje im szansę na pozyskanie nowych inwestorów i biznesowych partnerów. Kandydatki mogą zgłaszać się samodzielnie lub mogą zostać nominowane przez osoby trzecie. Zgłoszeń oraz nominacji można dokonać poprzez formularz on-line na stronie https://bizneswomanroku.pl  do końca listopada 2019 r.

ZGŁOSZENIA:     https://bizneswomanroku.pl

DO KIEDY:    30 listopada 2019 r.

REJESTRACJA:  

30 listopada 2019

JOIN! The Database Conference 2019: 20-22 listopada

CO:     JOIN! The Database Conference jest wydarzeniem dedykowanym administratorom i programistom baz danych, inżynierom oprogramowania, architektom i projektantom systemów baz danych, programistom Business Intelligence i analitykom danych. Czwarta edycja JOIN! The Database Conference będzie poświęcona platformie danych SQL Server. Obejmie ponad 30 sesji dotyczących administracji i programowania baz danych oraz Business Intelligence, a także cztery szkolenia przeprowadzone przez najlepszych ekspertów w branży. Oficjalnym językiem konferencji jest angielski. Udział jest płatny, a rejestracja odbywa się na stronie wydarzenia.

GDZIE:     Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa

KIEDY:     20-22 listopada 2019 r.

REJESTRACJA:  

WIĘCEJ:

20-22 listopada 2019