Targi Franczyza Expo 2020 na PGE Narodowym

CO:          Druga edycja międzynarodowych targów franczyzy to 100 konceptów franczyzowych z różnych branż, konferencja edukacyjna dla przyszłych franczyzobiorców, dedykowane spotkania biznesowe business matching, moderowany networking oraz konsultacje ekspertów. To wszystko w jeden dzień w części Business Club PGE Narodowego.

Natomiast w strefie wystawienniczej na PGE Narodowym kilkudziesięciu franczyzodawców zaprezentuje sprawdzone modele biznesowe. To okazja do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami i właścicielami wybranej franczyzy oraz dokładnego poznania modelu biznesowego.

Odwiedzający będą mieli szanse poznać m.in. pomysły na franczyzę bez wkładu własnego, na biznes w domu oraz dowiedzieć się dlaczego warto postawić na znaną markę i sprawdzony pomysł. Wśród wystawców pojawią się największe sieci franczyzowe m.in. Xtreme Fitness Gyms, Natur house, Carrefour Express, Lodolandia, Mydlarnie u Franciszka, Bliknee, Drogerie Natura, Yasumi, Matplaneta, Minimelts, Liquider, Ezo Edukacja, dr Ziółko czy Royal Sushi.

Na tegorocznej konferencji towarzyszącej targom wystąpią m.in.: Andrzej Krawczyk (Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych), Piotr Muniak (Naturhouse), Sylwia Gajek-Zielińska (Remax Polska), Łukasz Dojka (Xtreme Fitness Gyms).

Nie zabraknie również moderowanego networkingu biznesowego. Całe wydarzenie będzie wspierane aplikacją targową tak, aby nawiązanie relacji było jeszcze prostsze.

GDZIE:    PGE Narodowy, Warszawa

OD KIEDY:      7 marca 2020

WIĘCEJ:  

7 marca 2020 

Multiscreen Day 2020

CO:Czy telewizja w media miksie ma jeszcze jakikolwiek sens? Co mają zrobić reklamodawcy, aby pozyskać uwagę pokolenia Y i Z oraz generacji alfa? – piąta edycja konferencji Multiscreen Day przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych mediami i reklamą: marketerów, przedstawicieli mediów, domów mediowych, nadawców TV, wydawców internetowych, a także agencji reklamowych, digital, kreatywnych, studiów produkcyjnych i producentów kontentu.

Konferencja będzie obfitowała w prelekcje, wykłady i casy, które odpowiedzą na pytania takie jak: Dlaczego seriale i filmy w tradycyjnej telewizji nie mają żadnych szans u młodego widza? Dlaczego telewizor to właściwie tylko kolejne urządzenie z dostępem do Netflixa, a wielkość ekranu, jeśli chodzi o konsumpcję wideo, nie ma dla nich żadnego znaczenia. Jak wygląda rynek gamingowy w Polsce. Jak współpracuje się z influencerami z tej kategorii? Co wspólnego mają gry i Netflix? Dlaczego wideo, którego ilość – na Facebooku, Intagramie, na mobile’u – rośnie w ogromnym tempie – jest doskonałym narzędziem dla marketerów do budowania sprzedaży i brandu? Jakich formatów użyć? Jakie formy są najbardziej impactowe? I jak to zrobić w rozsądnych budżetach.

Wśród prelegentów znajdą się eksperci reprezentujący marketerów, nadawców, producentów kontentu, agencje i firmy badawcze, m.in.: Agnieszka Chabrzyk, Business Factory / Miki Chojnacka, Hopster / Karol Suchodolski, LifeTube / Lucyna Koba, Gemius / Karol Stryja, współinicjator Storia by Abstra / Marta Rybicka, IQS / Anna Gruszka, IPG Mediabrands, Reprise / Przemysław Broniszewski, MOC TV
GDZIE:    Ms Mermaid, ul. Wioślarska 8, Warszawa

OD KIEDY:      19 marca 2020

WIĘCEJ:  

19 marca 2020 

#JoinTheIdea – szukasz pracy? Dołącz do nas!

CO:          Japan Tobacco International wkrótce otworzy Globalne Centrum Usług Biznesowych w Warszawie, gdzie w ciągu najbliższych trzech lat JTI Polska zatrudni ponad 850 nowych pracowników. Firma w komunikatach podkreśla najlepsze standardy i warunki pracy oferowane wszystkim pracownikom przez JTI. Osoby zatrudnione w Centrum będą odpowiedzialne za wsparcie eksperckie oraz zarządzanie procesami transakcyjnymi wielu obszarów międzynarodowej działalności Grupy JTI, takich jak m.in. finanse, marketing i sprzedaż, ludzie i kultura organizacyjna, badania i rozwój, sprawy prawne i regulacyjne oraz globalny łańcuch dostaw. Globalne Centrum Usług Biznesowych jest kolejną strategiczną inwestycją JTI w Polsce. Tylko w 2019 roku firma weszła na rynek papierosów elektronicznych z marką Logic Compact oraz rozpoczęła produkcję nowatorskich wyrobów tytoniowych Ploom Tech w swoim kompleksie nowoczesnych fabryk w Starym Gostkowie koło Łodzi. Akcja poszukiwania kandydatów do pracy odbywa się pod hasłem #JoinTheIdea

GDZIE:    Warszawa

OD KIEDY:      Od listopada 2019 do listopada 2021

WIĘCEJ:  

Od listopada 2019 do listopada 2021 

—-  Minione wydarzenia —-

Chiński Festiwal Światła w Forcie Bema od 30 listopada 2019

CO:            Chiński Festiwal Światła to wielowiekowa tradycja Państwa Środka, której początek datuje się na czasy dynastii Han. Wystawa świetlna składa się z 38 konstrukcji stalowych pokrytych kolorowymi tkaninami. Są one podświetlone setkami tysięcy żarówek led, częściowo także z elementami neonowymi. Większość figur związanych jest ściśle z kulturą chińską. Bryły niekiedy sięgają 4 metrów wysokości lub 20 metrów długości. Festiwalowi Światła będzie towarzyszył jarmark tradycyjnego chińskiego rynku rękodzielniczego, a dla spragnionych i głodnych na terenie wydarzenia będzie wyznaczona część gastronomiczna oraz inne stoiska wystawiennicze.

GDZIE:     Fort Bema

KIEDY:      od 30 listopada 2019 r. do 16 lutego 2020 r.

WIĘCEJ:  

30 listopada 2019-16 lutego 2020

Bizneswoman Roku 2019 – zgłoś się!

CO:    Bizneswoman Roku to konkurs organizowany przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką mający na celu wyróżnienie wyjątkowych przedsiębiorczyń i przedsiębiorców – kobiet, które nie boją się realizować odważnych biznesowych, społecznych i kulturalnych projektów oraz mężczyzn, którzy wspierają kobiety w swoich środowiskach pracy i realizują politykę różnorodności. W tym roku przypada XI edycja konkursu, który otwiera przed uczestniczkami ciekawe możliwości rozwoju i daje im szansę na pozyskanie nowych inwestorów i biznesowych partnerów. Kandydatki mogą zgłaszać się samodzielnie lub mogą zostać nominowane przez osoby trzecie. Zgłoszeń oraz nominacji można dokonać poprzez formularz on-line na stronie https://bizneswomanroku.pl  do końca listopada 2019 r.

ZGŁOSZENIA:     https://bizneswomanroku.pl

DO KIEDY:    30 listopada 2019 r.

REJESTRACJA:  

30 listopada 2019

JOIN! The Database Conference 2019: 20-22 listopada

CO:     JOIN! The Database Conference jest wydarzeniem dedykowanym administratorom i programistom baz danych, inżynierom oprogramowania, architektom i projektantom systemów baz danych, programistom Business Intelligence i analitykom danych. Czwarta edycja JOIN! The Database Conference będzie poświęcona platformie danych SQL Server. Obejmie ponad 30 sesji dotyczących administracji i programowania baz danych oraz Business Intelligence, a także cztery szkolenia przeprowadzone przez najlepszych ekspertów w branży. Oficjalnym językiem konferencji jest angielski. Udział jest płatny, a rejestracja odbywa się na stronie wydarzenia.

GDZIE:     Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa

KIEDY:     20-22 listopada 2019 r.

REJESTRACJA:  

WIĘCEJ:

20-22 listopada 2019