„Głos Mordoru” to wyjątkowy miesięcznik korpo-lifestylowy. To przestrzeń wiedzy i wytchnienia. Nasze przesłanie to: Przetrwać w korpoświecie i nie zwariować!

Nasz content to: biznes (w tym kariera, rynek pracy, finanse, marketing, etc); miasto (w tym: komunikacja, infrastruktura, kultura, etc.); nowe technologie, design, zdrowie i psychologia, ekologia, podróże, moda i uroda, kulinaria, wolny czas i hobby – a wszystko to w różnorodnych kontekstach i perspektywach korporacyjnych.
Zapraszamy do współpracy!

 

DZIENNIKARZE

Materiały, których oczekujemy, powinny być:

  • aktualne – „GM” to miesięcznik, więc aktualność rozumiemy z tej perspektywy
  • korporacyjne – dotyczące różnorodnych zjawisk związanych ze środowiskiem korporacyjnym, do którego się kierujemy; najlepiej, by wpływały na wiele osób i wzbudzały ich zainteresowanie
  • lokalne – „Głos Mordoru” jest gazetą lokalną: piszcie do edycji warszawskiej lub wrocławskiej
  • jednorazowe i cykliczne (np. stała kolumna)
  • interesujące
  • oryginalne

Zależy nam zarówno na treściach ogólnoinformacyjnych, jak i eksperckich. Jesteśmy otwarci na różnorodne formuły gatunkowe materiałów – od typowo informacyjnych (jak np. notatka, sprawozdanie, relacja, wywiad i reportaż) po publicystyczne (artykuł, felieton, esej czy też recenzja).
Czujesz, że sprawdzisz się w tej tematyce i jesteś rzetelny? Napisz do nas, ustalimy zasady współpracy i wzajemne zobowiązania: [email protected]

AGENCJE I MARKI

„Głos Mordoru” co miesiąc trafia w najważniejsze punkty korpoobiegu aglomeracji warszawskiej oraz wrocławskiej i współtworzy go aktywnie. Jeśli organizujesz wartościowe wydarzenie w jednym z tych miast (np.: event, konferencję, szkolenie, targi, etc.), napisz do nas – umieścimy info w aktualnościach na naszej stronie internetowej. A może chcesz więcej? – napisz: [email protected].

REKLAMY

Proponujemy różnorodną, skuteczną reklamę skierowaną do licznej i atrakcyjnej grupy docelowej – do ambitnych pracowników korporacji wszystkich szczebli, choć nie wyłącznie.
Rodzaje reklam:

  • standardowe i niestandardowe reklamy drukowane,
  • różne typy graficznej reklamy internetowej na naszej stronie www,
  • artykuły sponsorowane, konkursy i inne (druk + na www),

Zapewniamy zajmujące, wysokiej jakości otoczenie redakcyjne i elastyczne rozwiązania. Szczegóły w ofercie reklamowej.

Masz inny pomysł na współpracę? Stale się rozwijamy i jesteśmy otwarci. Przekonajmy się wspólnie, czy to już ten moment – napisz: [email protected].