Miasto

Perunboard – marzenie o wolności, które stało się rzeczywistością

Perun to starosłowiański władca burzy i piorunów. Opiekun odważnych wojowników, prekursor i pionier tego świata. Od jego imienia nazwę swojego ekstremalnego produktu zaczerpnęła polska firma Micro Mobility e-Sports Sp. z o.o., produkująca deskorolki elektryczne Perunboard do jazdy off-road. Wchodzący na rynek start-up przyciąga wszystkich miłośników niecodziennych zajawek.

Perunboard to realizacja wizji wolności Krzysztofa Kaniewskiego – inżyniera z wykształcenia i konstruktora z powołania. Zamiast rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady – rzucił wszystko i zaczął tworzyć. I stworzył – arcydzieło w świecie sportów off-road.

Dzisiaj Perunboard to najnowsza sportowa wersja deskorolki elektrycznej. Jej użyteczność wykracza daleko poza przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Udowadnia, że jazda na deskorolce elektrycznej potrafi być prawdziwym sportem ekstremalnym. Zachwyca nawet tych, którzy twierdzili, że nic już ich nie zachwyci.

Czym wyróżnia się ten produkt?

Perun to bezpieczeństwo

W tradycyjnych deskorolkach elektrycznych układ sterowania i zawieszenie działały zależnie od siebie. W Perunie są niezależne, co powoduje, że deska nie skręci w sposób niekontrolowany po napotkaniu przeszkody. Nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniają zatem maksimum stabilności w każdym terenie.

Zmiana kierunku jazdy odbywa się poprzez obracanie kół w dwóch płaszczyznach – poziomej i pionowej. Pozwala to wchodzić w ciaśniejsze zakręty i zwiększa powierzchnię kontaktu opony z podłożem.

Trucki, części wahaczy, wykonane są z najtrwalszego stopu aluminium, który ma anodowane na czarno wykończenie. Nie dość, że sprawnie działa, to jeszcze świetnie wygląda!

Perun to nowoczesność

Technicznie wyprzedza konkurencję (w procesie patentowym jako wynalazek nr. P.440968 dla Polski i Unii Europejskiej, w którym zastrzeżona jest unikalna konstrukcja pozwalająca na współdziałanie zawieszenia z podłożem, eliminując wpływ podłoża na układ skrętny).

Przekładając na ludzki język – jedź tam gdzie chcesz, a PERUN zajmie się resztą. Jakość produktu reprezentowana jest przez materiały najwyższej, światowej klasy, stosowane m.in. w lotnictwie.

Każdy deck jest ręcznie wytwarzany przez producenta w 100 proc. z włókna węglowego z materiałem rdzenia SORIC SF. Firma współpracuje z polskimi wykonawcami, u których na zamówienie wytwarza wszelkie części mechaniczne. Jest lokalnie i jest światowo.

Perun to wolność

Zaprojektowany i wyprodukowany od podstaw z myślą o brudnym off-roadzie. Kamienie, asfalt, żwir, trawa, krawężniki, korzenie, leśne ścieżki – Perunboard przejedzie po wszystkim! Stojąc na desce, czujesz się jak na chmurce. Amortyzatory działają jak szalone, dzięki czemu to ty wyznaczasz swoją ścieżkę i decydujesz, dokąd chcesz się udać.

W tradycyjnych rozwiązaniach deska narzuca ci limity – w Perunie podąża za tobą i twoimi potrzebami. Dzięki konstrukcji, która umożliwia złożenie, z łatwością zapakujesz ją do bagażnika i przewieziesz, gdzie cię dusza poniesie.

Perun to prawdziwy fun!

Jazda na Perunie to jazda bez trzymanki. Producent zapewnia prędkość zdecydowanie większą niż jakiekolwiek potrzeby użytkownika. Deska zawiera dwa najsilniejsze na rynku bezszczotkowe silniki 2x Flipsky BLDC Belt Motor Battle Hardened 6384 190KV 4000W. Wyobraź sobie: wolna sobota, majowe ciepło na skórze i ty, jadący 30 km/h po bezdrożach, w promieniach zachodzącego słońca. To właśnie jest Perun – deskorolka, jakiej jeszcze nie widziałeś, oferująca doznania, jakich jeszcze nie doświadczyłeś.

Gdzie ją znaleźć?

Deskorolkę Perunboard znajdziesz na stronie internetowej www.perunboard.com/pl, w social mediach (Instagram i Facebook) i na bezdrożach. Zrób sobie prezent, o jakim skrycie marzyłeś i podaruj sobie prawdziwie unikalne doświadczenia.

Co mówią użytkownicy Peruna?

Bezkompromisowa, zrobiona z miłością – jak dla siebie, a nie dla obcego

Ta decha to prawdziwy potwór!

Innowacyjna, nawet w świecie deskorolek elektrycznych

Perunboard to Ferrari wśród deskorolek

Bez wątpienia najlepsza polska deskorolka

Mocy pod dostatkiem, a komfort jazdy – niewyobrażalny

Dodaj komentarz