Miasto

Zdrowa decyzja

Pyszny, zdrowy i dostarczony prosto do twojego domu – poznaj Tytka Fit catering dietetyczny z możliwością wyboru menu. Decyduj, co chcesz jeść!

Tytka Fit to catering dietetyczny premium, który realizuje dostawy na terenie niemal całej Polski. Kilkanaście diet oraz popularny program z możliwością wyboru menu! Spróbuj i zakochaj się w bogactwie smaków oraz najwyższej jakości cateringu dietetycznego Tytka Fit!

Ponad 700 dań

Na czym zależy nam, gdy decydujemy się na dietę pudełkową? Przede wszystkim chcemy jeść nie tylko zdrowo i regularnie, ale też spożywać potrawy, które lubimy.

W diecie „Wybór menu” masz taką możliwość! W naszym cateringu możesz wybierać spośród 20 posiłków każdego dnia. Jako jedyny catering dietetyczny na rynku oferujemy menu, które powtarza się co 35 dni. Daje nam to ponad 700 zupełnie różnych dań! Brzmi świetnie, prawda? Poznaj szczegóły diety „Wybór menu”.

Dla lubiących decydować

Dieta pudełkowa z wyborem menu jest dla każdego, kto ceni sobie możliwość indywidualnego komponowania dań. Dla każdego, kto chce decydować, co danego dnia zje na śniadanie czy obiad. Jest to wariant idealny dla wszystkich, którzy chcą wyeliminować ze swojej diety wybrane składniki. Nie lubisz cebuli? Jesteś uczulony na czosnek? W „Wyborze menu” wykluczysz poszczególne produkty.

Dla zabieganych

Dieta z wyborem menu jest również idealna dla zabieganych pracowników, właścicieli firm czy zmęczonych rodziców. Dlaczego dla nich? Z jednej strony oni wiecznie nie mają czasu, a z drugiej są świadomi i chcą odżywiać się zdrowo. Nasza tytka (torebka) to perfekcyjne rozwiązanie tego problemu. Z naszą dietą zbilansujesz swój szybki rytm życia. Z Tytką Fit nie będziesz tracił czasu na zakupy i otrzymasz pełnowartościowe, pyszne potrawy na cały dzień!

Dla całej rodziny

Dzięki możliwości konfiguracji diety, jest to opcja idealna dla całej rodziny (domowy obiad dla dziecka) lub znajomych (zamów drugie śniadanie koleżance z pracy). To ty decydujesz, jak będzie wyglądała twoja tytka!

Dietę z wyborem menu oferujemy w kilku najpopularniejszych kalorycznościach: od 1000 do 2500 kcal.

Nie ma również przeciwskazań co do diety „Wybór menu”. Dzięki możliwości wyboru spośród 20 dań dziennie, każdy znajdzie coś dla siebie!

Smacznie, różnorodnie i dietetycznie

Dlaczego warto zdecydować się na dietę Wybór menu? Przede wszystkim ze względu na szeroki wybór i ogromną różnorodność potraw. W Tytce Fit dbamy o to, aby nasi klienci jedli smacznie, zdrowo i mogli cieszyć się najwyższą jakością składników.

Po pierwsze, jesz to, co lubisz, a po drugie, posiłki są zdrowe i pożywne. Z nami nie tylko poczujesz się lepiej, ale zgubisz zbędne kilogramy bez męczenia się niesmacznymi dietami. W naszym panelu klienta masz możliwość wybrania potrawy na kolejny dzień według swoich preferencji smakowych. Co więcej, sprawdzisz tam wszystkie składniki oraz rozkład makroskładników każdej potrawy.

A może potrzebujesz mniej lub więcej posiłków? W Tytka Fit masz możliwość pełnej konfiguracji twojej diety – możesz dowolnie usuwać i domawiać posiłki, jeśli tego potrzebujesz. Dodatkowy plus – koniec z zakupami w zatłoczonych supermarketach!

Zachęcamy też do sprawdzenia standardowych i specjalistycznych wariantów diet, w których powtarzalność menu następuje dopiero po 2,5 miesiąca.

tel.: 785 858 575
www.tytkafit.pl
[email protected]

Dodaj komentarz