Pomysł na weekend

BEST SPA HOTEL 2023 – dobry adres na eventy firmowe

Coraz popularniejsza praca w trybie home office lub hybrydowym, spotkania online, wpływają na osłabienie poczucia przynależności do firmy i relacji w zespole, a także ogólnego wellbeingu pracowników, ich zaangażowania i motywacji. Warto więc pomyśleć o integracji zespołu w takim holistycznym miejscu, jak hotel Manor House SPA.

Konferencje, spotkania firmowe, szkolenia i wyjazdy integracyjne w mazowieckim kompleksie hotelowym Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów***** są niezwykłe. To najlepszy hotel SPA w Polsce i Polskie Centrum Biowitalności, a także enklawa dla dorosłych, przyjazna weganom i alergikom. Wyjątkowe biowitalne SPA oraz urokliwe położenie w bliskości kojącej zmysły przyrody i otoczeniu zabytkowego parku dają wiele możliwości błogiego relaksu i odpoczynku w przerwach od pracy i zorganizowanych zajęć podczas wyjazdu firmowego.

Wśród zalet luksusowego hotelu Manor House SPA warto wymienić:

  • lokalizację w centralnej Polsce (dobry dojazd – niedaleko trasy S7, 130 km od Warszawy, lądowisko dla śmigłowców),
  • dużą, bezpieczną przestrzeń, naturalne środowisko wolne od smogu (jakość powietrza jest mierzona czujnikiem Airly),
  • niezwykłej urody zabytkowy park ze ścieżkami: przyrodniczą, historyczną i rekreacyjną oraz energetycznym Ogrodem Medytacji i Witalną Wioską SPA,
  • budynki Pałacu Odrowążów, Stajni Platera i Term Zamkowych oraz relikty przeszłości ze wspaniałą historią w tle, klimatyczne wnętrza i wygodne pokoje hotelowe z Pokojowym Programem SPA,
  • różniej wielkości sale konferencyjne w komnatach i eleganckie przestrzenie bankietowe z wieloma możliwościami adaptacji,
  • bogata strefa SPA&Wellness z kompleksem saun w Łaźniach Rzymskich i bezchlorowym basenem z ożywioną wodą Grandera,
  • Gabinety Bioodnowy z klasycznymi masażami, zabiegami SPA, energetycznymi terapiami i autorskim programem odmładzającym, który pobudza naturalną umiejętność organizmu do autoregeneracji,
  • restaurację z pyszną, tradycyjną polską kuchnią, menu wegańskim i autorską Dietą Życia.

Podczas spotkań biznesowych w Manor House SPA gościom towarzyszą spokój i cisza hotelu bez dzieci, położonego z dala od pośpiechu i zgiełku miasta oraz historyczne zabudowania i wnętrza w pałacowym i dworskim stylu jednej z najstarszych posiadłości szlacheckich na ziemiach polskich. Kilkanaście kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych z profesjonalnym zapleczem stwarza doskonałe warunki do pracy w atmosferze luksusu i dostojeństwa. Istnieje możliwość organizacji konferencji w plenerze oraz bogaty program atrakcji outdoor i indoor. Dostępne są także różnorodne formy integracji, połączone z obcowaniem z przyrodą w 10-hektarowym zabytkowym parku i z odpoczynkiem na świeżym powietrzu.

Najbardziej lubiane atrakcje podczas spotkań firmowych to:

Gra integracyjna z zagadkami „Ucieczka z lochów” – ekscytująca podróż w przeszłość w towarzystwie milczących postaci Ducha Gry i Ducha Czasu, która wymaga współpracy, kreatywnego myślenia i spostrzegawczości. Rozrywka, śmiech i dreszczyk emocji – gwarantowane.

Zabawa w „Poszukiwanie skarbu” w rozległym parku Manor House, w trakcie której trzeba wykazać się siłą, zręcznością i sprytem. „Ścinanie głów”, strzelanie z łuku, przeciąganie liny – to niektóre z konkurencji, które mogą doprowadzić uczestników gry do skarbu Odrowążów.

Warsztaty hippiczne „Partnerstwo czy mobbing?” – innowacyjna metoda rozwoju osobistego, w której partnerem i nauczycielem jest koń. Uczestnicy warsztatów pod okiem instruktora jazdy konnej uczą się współpracy z koniem, rozwijają umiejętność wsłuchania się w siebie i kierowania się intuicją w zarządzaniu. Zajęcia uświadamiają najczęściej wybierane role zawodowe i menedżerski styl zarządzania, budują pewność siebie i zdolności przywódcze.

Miodopicie z mnichem – wieczór pełen wrażeń i doznań smakowych spędzony z mnichem opowiadającym o miodach, ich właściwościach i ciekawostkach z historii dawnej siedziby rodu Odrowążów.

Koncerty na śpiewające misy i gongi tybetańskie – uczestnicy są „masowani” wibracjami dźwięków, które rozluźniają, zmniejszają skumulowane w ciele napięcia i głęboko relaksują. W jednym koncercie może wziąć udział do 24 osób. Atrakcja dla grup od poniedziałku do czwartku gratis.

Nocne koncerty na misy kryształowe i tybetańskie, kamertony z mantrowaniem w basenie – dźwięk instrumentów wzmocniony przez wodę niesie dobroczynne wibracje, uczestnicy tego niezwykłego wydarzenia są „zanurzeni” w dźwięku, co pomaga osiągnąć głęboki relaks.

Ceremonie i rytuały w Łaźniach Rzymskich rozgrzewają, relaksują i poprawiają odporność, są też świetną okazją do zacieśniania relacji w zespole. Saunowanie w saunach fińskiej, mokrej, ziołowej i infrared jest uzupełnione o kąpiele w jacuzzi i relaks w Strefie Harmonii Czakr. Dużą popularnością cieszą się emocjonujące nocne seanse saunowe.

Słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce SPA w otoczeniu rozległego parku wzmocnią organizm, poprawią nastrój i wzmocnią relacje podczas kąpieli w solach i seansów saunowych. Odnowa biologiczna jest połączona z zabawą na świeżym powietrzu i wspólnym biesiadowaniem przy ognisku.

Manor House SPA zaprasza na spotkania biznesowe, szkolenia, wyjazdy firmowe i integracyjne w środkowe dni tygodnia, bowiem weekendy należą w całości do klientów indywidualnych. Spędzając w tej oazie dobrego nastroju choć kilka dni, zarówno zawodowo, jak i prywatnie, można wypocząć jak podczas dłuższego urlopu i zadbać o ogólny dobrostan organizmu.

www.manorhouse.pl

Dodaj komentarz